Türkiye’de mobilya denince akla gelen ilk yerdir Modoko, kurulduğu günden buyana sürekli değişen ve gelişen 365 gün açık mobilya merkezi sürekli değişen ve gelişen dedik peki ne anlam ifade ediyor bu söz.
Mobilya ihtiyacı standartların yanında farklılık işlevsel çekici ve tatmin edici olmalıdır, bunu sağlamanın yoluda güncel kalmak yeniliklerden haberdar olmakla mümkündür, dünyada mobilyanın modasını belirleyen fuarları yakından takip edip bizzat yerinde inceleyen firmamız
koleksiyonlarında o yılın ve önündekibirkaç yılın kulanılması muhtemel tasarımlarını malzeme materyal ve uygulamalarını müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.Son yıllardaki dünya çapında yapılan fuarlarda metal ve mermer mobilya grupları büyük beğeni ve ses getirmiştir.

Luxury Metal Tekli Koltuk Modeli Modoko, Luxury Mobilyada Modoko’nun Yeri

Luxury Mobilya İstanbul’da

Luxury Mobilya aynı zamanda İstanbul Modoko’da ülkemiz ve dünyanın çeşitli ülkelerinden gelen mobilya tutkunu binlerce müşterimizin beğenisine sunulmaktadır özellikle Ortadoğu’dan Birşelik Arap Emirlikleri, Dubai, Tunus, Suudi Arabistan başta olmak üzere Azerbaycan Rusya gibi ülkelere Luxury Furniture Decoration lüks mobilya dekorasyonları yapmaktayız.

Tercih edilmemizin sebepleri arasında sağlam kaliteli ürünler üretmemiz ve standart dışı özel ölçü mobilyalar üretiinde çözümler sunmamızdır küçük bir oda yada büyük bir salon için özel ölçü gerekirmi derseniz elbetteki her odanın kendine has ambiyansı ve ölçüsü vardır bütün detaylar en ince ayrıntısına varana kadar hassas şekilde tasarlanarak üretilmektedir üretim sonrası istenirse montaj hizmeti tarafımızdan verilmektedir.

Luxury Kanepe Modoko Köşe Koltuk ModokoLüks Mobilya
Luxury Dresuar Modoko Metal Mermer Dresuar Modeli

Peki Ürettiğimiz Ürünler Nelerdir?

Bir evde ihtiyaç duyulan mobilya gruplarının her çeşidi tarafımızdan tasarlanıp üretilmektedir, oturma odası için koltuk takımı, köşe takımı, kanepe, berjer koltuk, tv ünitesi, metal mermer sehpa, masa, yemek odası sandalyesi, konsol, yatak odası takımı dresuar vb ürünler iç mimari destekle tasarlanıp üretilmektedir.
Projelerimizi en ince ayrıntıya kadar hassas şekilde takip ederek en iyi sonucu almaktayız.

Üstlendiğimiz dekorasyon çeşitleri ev, villa, ofis, residanse başta olmak üzere mobilya dekorasyon işlerininizi üstlenmekteyiz
küçük yada büyük ayırmaksızın her türlü dekorasyon çeşidini değerlendirmekteyiz
mobilyanın tarzı kullanılacak malzemenin kumaşın seçimine varana kadar her aşamayı müşterimizle istişare ederek yürütmekteyiz.

Gelişen teknoloji sayesinde 3d modelleme ile mobilyaların kullanılacağı mekana göre tasarım ve ölçülendirme uygulanarak sürprizlerin önüne geçilmektedir.

Modoko Luxury Metal Sehpa Mermer Sehpa Fiyatları
Modoko Luxury Mobilya Dekorasyon

Projenizmi Var?

Yurt içi yada yurt dışında mobilya dekorasyon projeniz için sizleri mağazamızda ağırlamaktan mutluluk duyacağız, en son trendler ve tasarımlar ile sizler için üreteceğimiz mobilyalar için bize ulaşın. Aşağıdaki iletişim kanallarını kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Bilgi Formu
WhatsApp
Hemen Ara