About-Us-EN
المؤسسية

KURUMSAL

Luxury Furniture Turkey

Luxury Furniture Turkey Olarak Lüks Mobilyanın ülkede öncüsü olmak için çalışıyor, sürekli gelişen ve yenilenen mobilya sektörüne yeni ürünler kazandırmak için arge çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Luxury mobilya modern ve klasik mobilyadan art deco mobilyaya kadar bir çok tarzı bünyemizde bulunduruyoruz, tasarım ve üretim aşamalarında bizzat yer alıyor ve bu işi yapmaktan büyük keyif duyuyoruz.

Mobilya günümüzde çeşitli materyaller ile harmanlanıp dekorasyona büyük katkı sağlamaktadır, ahşabın sıcaklığına metal ve mermerin canalıcı şıklığı eşlik etmekte ve bunun sonucu olarak muhteşem tasarımda ve kalitede ürün gurupları ortaya çıkmaktadır.

Yaşam alanlarınızı hayal ettiğiniz şekilde tasarlayıp uygularız, mobilya ve koltuklardaki bütün detaylar en ince ayrıntıya kadar özel olarak üretilir, kullandığımız malzeme ve emeğimiz her projenin mükemmel olarak bitirilmesini hedefler, Sizi mobilya mağazamızda ağırlamaktan ve ev dekorasyonunuza katkı sağlamaktan mutluluk duyacağız.

Bugün Bizi Arayın!
KURUMSAL PDF

VERDİĞİMİZ

Hizmetler

Tasarım

Gelişen ve değişen yaşam koşullarına uygun mobilyaları tasarlıyoruz, fonksiyonel sağlam ve karakterli mobilyaları kullanılacak mekanın ambiyansına uygun olacak şekilde ölçü, renk, malzeme seçimleriyle üretiyoruz.

Proje Mimari Destek

Projeleriniz için mimari destek veriyoruz biliyoruzki her mekanın kendine has dokusu rengi ve ışığı vardır, dekorasyonunuzu mükemmel hale getirmek için iç mimarlarımız ile birlikte çalışabilir kendi tarzınıza has bir mobilya dekoru elde edebilirsiniz.

Sitil Sahibi

Stil sahibi müşterilerimiz için özel tasarımlar ve uygulamalar yapıyoruz, size özel ölçüde renkte ve tasarımda mobilya grupları, kanepe, yemek odası, yatak odası vb mobilyaların üretimini yapmaktayız.