Mobilya dekorasyonunda önemli rol sahibi olan köşe koltuk takımları binlerce model çeşidi ve farklı tasarımlarla ev yada villa dekorlarınız için tercih edebileceğiniz yanında tekli koltuk, tek bir chester kanepe ve orta sehpalar ile mükemmel uyum sağlamaktadır.

Popülerliğini hiç bir zaman kaybetmeyecek dar geniş her mekanda alternatif çözüm sunan köşe takımları Türkiye bir çok firma tarafından farklı modeller ve tasarımlarla üretilmektedir, Avrupa’da üretilenlere baktığımızda gerçekten mükemmel tasarım ve malzemelerin yanısıra işçiliğin birokadar üst düzey olduğu görmekteyiz, en ön sırada olan üretici markalar Minotti, B&B İtalia, Maxalto, Natuzzi, Poliform, Boca Do Lobo, Fendi Casa, Bentley Home, Brabbu, ByKoket, Luxxu gibi markalarının köşe takımı modellerine yön veren tasarımları dünyada ve ülkemizde büyük beğeni toplamaktadır.

LKoltuk İstanbul, Köşe Koltuk Takımları

Köşe Koltuk Üretimi

İtalya gibi birçok tasarımcıya ev sahipliği yapan Londra köşe koltuk tasarım ve üretiminde ciddi söz sahibi firmalara sahiptir, Avrupa’daki örnekleri en güzel şekilde yeniden tasarlayıp ve istenilen ölçüye göre üretme gibi alternatifler ile Türkiye yerli müşterilerin beğenisi ve takdirini toplamaktadır, Ortadoğu ve Asya ülkelerindeki birçok alıcı bu sebeple İstanbul’da bulunan firmamızı tercih etmektedir, Modoko’da bulunan firmamız dünya tasarımlarını ve renklerini yakından takip ederek size en güzel konforlu kaliteli köşe koltuk takımını üretmektedir.

Köşe Koltuk Takımları Seçimi

L Koltuk modeli olarakta anılan köşe koltuklar birkaç kanepenin birleşimidir, genel olarak bakıldığında tasarımlar birbirine benzesede kolların tasarımı, ayak modelleri, köşe koltuğun modelini etkileyen en önemli unsurlardır. Peki biz neler yapıyoruz köşe koltuk üretimi konusunda? Kullanılacak yere göre beğendiğiniz köşe takımı modeli ölçünüze göre yeniden tasarlanıyor, seçmiş olduğunuz kumaşlar ile yine seçtiğiniz malzeme çeşitleriyle üretiliyor, tasarımı renkleriyle size özel bir köşe koltuğa sahip oluyorsunuz.

Lüks Köşe Koltuk Takımları

Renkler

Hangi renkler tercih edilmelidir soruna geldi sıra, renk seçimi için doğadan ilham alabilirsiniz doğada renk tonları birbirine yakındır ve göz yormaz, mesela mobilyalarınız gri tonlarda ise grinin diğer tonlarını tercih edebilirsiniz, daha çarpıcı olsun derseniz mavi, mor yada kırmızı gibi renklere şans verebilirsiniz. Parlak renkler yerine yumuşak renkleri tercih etmenizi öneririz, gün boyu vakit geçirdiğiniz odada her şeyin parlaması hiç olmayacaktır.

Modern Köşe Koltuk Takımları

2019 yılında köşe takımının yanında ve önümüzdeki 2020 yılında hangi tamamlayıcı ürünler kullanılmakta ve kullanılacaktır, köşe koltuk yanında odanın büyüklüğüne göre tekli bir koltuk, üçlü yasa ikili kanepe veya dinlenme koltuğu iyi bir seçim olabilir, metal ayaklı mermer sehpalar tv ünitesi dekorasyonu tamamlayan ürünlerdir, odanızda yeterince yer varsa masa konsol ve sandalye ile tamamlayabilirsiniz ilerideki yazımızda yemek masası ve sandalye dekorasyonunu anlatacağız.

Projelerimizde kullandığımız köşe takımlarını incelemeyi unutmayın, dilerseniz size ait tasarımları seçtiğimiz kumaş renkleriyle üretebildiğimizi hatırlatmak isteriz.

Sizlere fikir olsun diye bir kaç örnek köşe koltuk modelini sizler için derledik, her türlü bilgi ve dekorasyon teklifi için bize ulaşın.

Bilgi Formu
WhatsApp
Hemen Ara