Çok geniş bir yelpazeye sahip sektörde art deco mobilya hususunda bildiklerimizi sizinle paylaşmaya çalışacağız. Art deco mobilya denildiğinde aslında bir sanat akımı zihinlerde belirmekle birlikte, burada araştırılmakta olan ise bu sanat akımının mobilyalara yansıması olarak ifade edilebilir. 1900’lü yılların başında Avrupa’da ortaya çıkan bu kavram bir sanatsal anlayışı ifade etmekle birlikte yuvarlak hatlı ürünlerin tasarımı ve kullanılmasını ifade etmektedir.

Yani art deco mobilya bakmak isteyen birisi klasik mobilya takımlarından ziyade biraz daha modern ya da spor tarz diye ifade edebileceğimiz türde ürün bakmaktadır. Bu ürünlerin modern ve spor olmaları yanında yuvarlak hatlı olmaları da büyük önem arz etmektedir çünkü bahsedilen sanat akımın bir yansıması olan bu türde tasarım temel manada bu şekilde olmalıdır.

Art Deco Mobilya Modoko İstanbul Turkey

Dolayısıyla yatak odası ya da yemek odası satın almak isteyen bir kişi şüphesiz araştırma konusu olan bu türde bir tasarım arıyor ise tam manasıyla doğru yere gelmiş durumdadır. Hatta sadece bu türlerle sınırlamak çok mantıklı görünmemektedir çünkü ürün yelpazemiz içerisinde pek çok çeşit daha bulunmaktadır.

Bunlardan bazıları koltuk takımı berjer koltuklar ya da köşe koltuk takımlarıdır. Gerek kataloglarımızdan var olan ürünleri seçip, dilediğiniz renk ve desende çeşitlendirme yapılabilir; gerekse de dilediğiniz tüm ürünlerimiz arasından kendi zevkinize göre kombinler yapabilirsiniz. Eğer bunlar da sizin açınızdan yeterli görünmüyor veyahut beklentilerinizi karşılamıyor ise mimari anlamda size fikir verecek uzman ekip arkadaşlarımız ile görüşebilirsiniz.

Art Deco Mobilya Dekorasyon

Art Deco Dekorasyon

Böylelikle karşılıklı görüş alışverişi sayesinde hem kendi zevkinize uygun hem de mimari tasarım noktasında şık ve modern ürünlere sahip olabilirsiniz. Bunun için uzman arkadaşlarımız size en uygun şekilde profesyonel çözüm önerileri sunacaklardır. Sizin satın almayı düşündüğünüz ürünler hakkında bilgi vermeniz, kullanım alanı hakkında ölçü vs. paylaşmanız ve kendi beklentilerinizi bize aktarmanız temel manada yeterli görünmektedir.

Art Deco Mobilya Mermer Masa

Bunlara ek olarak farklı bilgiler gerekir ise yetkili ekip üyelerimiz size sorularını görüşme sırasında ileteceklerdir. Böylelikle hem isteklerinizi karşılayacak hem de kullanışlı ve sağlam ürünler ile uzun yıllar kullanım konforunu yaşayacaksınız.Sonuçta art deco mobilya denildiğinde anlaşılması gereken yuvarlak hatlı mobilyaların kast edildiği gerçeğidir. Başta bu türde olmak üzere, tüm gereksinimlerinize yönelik olarak geniş ürün portföyümüz bulunmaktadır. Dilerseniz de var olan ürünlerimizin dışında tamamen sizin arzu ettiğiniz biçimde tasarım yapabilecek şekilde üretimimiz bulunmaktadır. Detaylar için bizimle irtibat haline geçebilirsiniz.

Bilgi Formu
WhatsApp
Hemen Ara